В приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністарції відбувся святково-урочистий захід, присвячений Дню Незалежності України та Дню Прапора України

опубліковано 27 серп. 2018 р., 05:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 серп. 2018 р., 05:28 ]
   23 серпня 2018 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністарції відбувся святково-урочистий захід, присвячений Дню Незалежності України та Дню Прапора України.

У святкуванні взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови Ю.С. Плакся, заступник  голови Броварської районної ради А.В.Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, народний депутат Верховної Ради України П.О. Різаненко, депутати Київської обласної ради В.В. Багнюк та О.Є. Кищук, депутати Броварської районної ради та сільських, селищни рад, Почесні громадяни Броварського району, голови сільських, селищних рад, представники засобів масової інформації, жителі Броварщини.

Урочистий захід відкрито внесенням Державного Прапора України.

З урочистими промовами до присутніх звернулися:

Голова                                          Народний депутат                              Заступник голови                                      Депутат
Броварської райдержадміністрації                  Верховної Ради України                   Броварської районної ради                Київської обласної ради
                     М.Ф. Клименко                                       П.О. Різаненко                                       А.В. Гоголіна                                  О.Є. Кищук

Депутат
Броварської районної ради
В.Є. Шульга

За активну громадську позицію, сумлінне виконання своїх обов'язків перед народом та Батьківщиною жителів Броварщини нагороджено Грамотами Броварської райдержадміністрації, Подяками Київської обласної ради та Броварскої районної ради, Знаками Пошани Броварської райради.

Святковий концерт відбувся завдяки працівникам відділу культури Броварської районної державної адміністрації, КЗ БРР "Броварський районний будинок культури", учасникам художньої самодіяльності Броварщини.