Урочисті заходи до Дня Рятівника України

опубліковано 15 вер. 2017 р., 03:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 04:44 ]

15 вересня в приміщенні Броварського районного управління ДСНС України у Київській області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Рятувальника України на яких були присутні голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керуючий справами апарату Броварської райради С.М. Максак, працівники ДСНС.

Голова адміністраціі М.Ф. Клименко звернувся до присутніх зі словами подяки за їхню готовність допомогти будь-якої пори дня і ночі. Також згадав і про рятівників, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції та рятують і забезпечують спокій мирного населення.
   Всьому особовому складу рятувальних підрозділів він побажав  міцного здоров’я благополуччя, наснаги та довголіття.

Від імені Броварської райдежрадміністрації співробітників рятувальних підрозділів було відзначено почесними грамотами та цінними подарунками.

Під час заходів присутні  вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув під час виконання службового завдання.