Засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 11 груд. 2017 р., 00:38 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 груд. 2017 р., 00:38 ]
    11 грудня 2017 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату К.В. Прянішнікова, члени колегії та начальник відділу економіки адміністрації.

Згідно порідку денного розглянули наступне питання:
   1. Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
    Вирішили:
   - схвалити Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік;
   - начальнику відділу економіки Броварської районної державної адміністрації подати Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік на розгляд сесії Броварської районної ради.