Новини‎ > ‎

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 16 січ. 2018 р., 04:13 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 січ. 2018 р., 04:22 ]
   16 січня 2018 року голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко провів засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   В комісії взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, завідуючий сектором цивільного захисту населення В.А. Кривенко, начальник відділу житлово-комунального господарства О.М. Заріцька, представники служб, які забезпечують життєдіяльність району.
  
   На засіданні розглянули наступні питання:
   1. Про стан готовності Броварського району до ліквідації наслідків негоди (снігопади).
   2. Про розгортання роботи оперативного штабу Броварської районної державної адміністрації в осінньо-зимовий період.
   3. План-реагування сил та засобів Броварського району щодо ліквідації наслідків при погіршенні погодних умов.
   4. Стан готовності та оперативні дії Броварського ВП ГУ Національної поліції у Київській області під час снігопаду
   5. Готовність системи охорони здоров’я Броварського району до надання оперативної допомоги населенню в разі настання несприятливих погодних умов.

   Заслухавши доповіді та рекомендації з питань винесених на порядок денний, з метою попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з несприятливими погодними умовами комісія вирішила:
   1. Інформацію з даних питаннь взяти до відома. 

   4. У разі погіршення погодних умов функціонування Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, спеціалізовані служби цивільного захисту району перевести в режим цілодобового чергування. 

   5. Забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечити сталу роботу транспортної інфраструктури, систем енерго-, газо-, тепло-, водопостачання а також інших систем житлово-комунального господарства, медичних установ та об’єктів соціальної сфери, при цьому звернути увагу на стан їх енергозабезпечення та порядок відновлення енергопостачання; 

   6. Відділ ЖКГ Броварської райдержадміністрації, керівникам Броварського дорожньо-експлуатаційного управління, ПрАТ “Коммунтранс” у період погіршення погодних умов та випадання опадів у вигляді снігу:
       6.1. Привести у режим негайного застосування наявні сили та засоби, у тому числі автомобілі підвищеної прохідності, іншої великогабаритної техніки підприємств та організацій різних форм власності, яка буде залучена для снігоочисних робіт під час несприятливих погодних умов в зимовий період. 

   7. Керівникам служб району, сільським, селищним головам та головам територіальних об’єднаних громад: 
       7.1. Забезпечити стале функціонування об’єктів життєзабезпечення району в умовах погіршення погодних умов.

   8. Керівникам Броварського ДЕУ, ПрАТ «Коммунтранс»:
       8.1. Забезпечити безумовне дотримання технології посипання дорожнього покриття.
       8.2. Забезпечити якісне та своєчасне розчищення від снігу автошляхів району, та місця відстою великогабаритних автомобілів. 

   9. Сільським, селищним головам, голові територіальної об'єднаної громади:
     9.1. Активізувати роботу щодо проведення якісного та своєчасного розчищення від снігу вулично-шляхової мережі в межах населеного пункту. Особливу увагу звернути на розчищення зупинок очікування, ганків навчально-виховних закладів, соціально-культурної сфери.
     9.2. Постійно підтримувати у готовності техніку комунальних підприємств та задіювати техніку, згідно укладених угод, що перебуває у приватній власності, для використання під час несприятливих погодних умов у населених пунктах району (особливо техніку підвищеної прохідності).
     9.3. Постійно поновлювати необхідний запас паливно-мастильних матеріалів для техніки, в тому числі місцевих пожежних команд.
     9.4. Встановити таблички «ПУНКТ ОБІГРІВУ» в місцях розгортання пунктів обігріву.
     9.5. Забезпечити належне функціонування пунктів обігріву у відповідних населених пунктах.
     9.6. Забезпечити пункти обігріву достатньою кількістю гарячого чаю та бутербродів для громадян, які залишилися з незалежних від них причин без домівок та одиноких людей похилого віку в умовах низьких температур та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов в зимовий період.
     9.7.Призначити відповідальних осіб за роботу пінктів обігріву на території Броварського району.

   10. Начальнику Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго»:
   10.1. Постійно підтримувати запас ПММ на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, проведення аварійно-відновлюваних робіт.
   10.2. Забезпечити своєчасне проведення аварійно-відновлюваних робіт на електричних мережах району під час несприятливих погодних умов зимового періоду.
   10.3. Щоденно інформувати сектор з питань цивільного Броварської РДА щодо стану мережах району під час несприятливих погодних умов зимового періоду.

   11. Начальнику Броварської районної філії ПАТ “Київоблгаз”:
   11.1. Постійно підтримувати запас ПММ на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, проведення аварійно-відновлюваних робіт.
   11.2. Забезпечити своєчасне проведення аварійно-відновлюваних робіт в мережах газового постачання району під час несприятливих погодних умов зимового періоду.
   11.3. Щоденно інформувати сектор з питань цивільного Броварської РДА щодо стану мережах газового постачання району під час несприятливих погодних умов зимового періоду.

   12. Начальнику відділу організаційно-інформаційної діяльної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністації:
   12.1 З метою інформування населення розмістити оперативну інформацію про ускладнення погодних умов на офіційному сайті Броварської райдержадміністрації.
   12.2.Розмістити на офіційному сайті Броварської райдержадміністрації інформацію щодо розташування пунктів обігріву на території населених пунктів Броварського району.

   13. Начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області:
   13.1. У разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій, пов'язаних зі сніговими заметами на автомобільних дорогах району, надавати необхідні засоби для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

   14. Начальнику Броварському відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області:
   14.1. Керуватися Постановою Кабінету Міністрів України «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами»
   14.2.Вживати посилені заходів щодо забезпечення громадського порядку під час несприятливих погодних умов.
   14.3. Відповідно до повноважень, вживати посилені заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дорожнього руху.
   14.4. Негайно повідомляти райдержадміністрацію про ускладнення руху пасажирського транспорту в зв'язку з погіршенням погодних умов на дорогах району.
   14.5. Оперативно надавати оперативну інформацію щодо стану дорожнього покриття на автошляхах району та про кількість, причин виникнення дорожньо-транспортних пригод на автошляхах району.
   14.6. У разі погіршення погодних умов здійснювати обмеження руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів, проводити їх зупинку у спеціально облаштованих місцях.

   15. Керівному складу закладів охорони здоров’я на території Броварського району:
   15.1. Забезпечити сталу роботу медичних закладів району, звернути особливу увагу на надання медичної допомоги громадянам, які постраждали від наслідків несприятливих погодних умов.
   15.2. Забезпечити медичні заклади району необхідним резервом лікарських засобів, виробів медичного призначення, імунобіологічних, діагностичних, дезінфекційних препаратів на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Comments