Благодійність – найбільший вияв гуманності

опубліковано 16 квіт. 2020 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр
    Долучитись до надання благодійної допомоги лікувальним закладам для боротьби з захворюваннями, що викликає короновірус, вирішило акціонерне товариство «Інделіка».

Дякуючи керівництву цього підприємства Броварська БКЛ БРР та БМР сьогодні поповнилась двома новими стаціонарними апаратами для штучної вентиляції легень VENTImotion 2 (Договір про безоплатне користування майном від 30.03.2020).

У багатьох ситуаціях він стає життєвонеобхідним. Медобладнання використовують для важко хворих пацієнтів із дихальною недостатністю. А при ускладненнях в інфікованих коронавірусом це шанс на порятунок життя.

Дане обладнання буде встановлено в реанімації № 2 кардіологічного відділення терапевтичного корпусу Броварської БКЛ БРР та БМР, яке в разі потреби (у випадку зростання масової захворюваності населення на респіраторну хворобу Covid-19) буде перепрофільоване на спеціальне (інфекційне) відділення для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Передача відповідного медичного обладнання відбулася за участі керівників Броварського району та міста Бровари.

Голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко, міський голова Ігор Сапожко та головний лікар Броварської БКЛ Валентин Багнюк подякували благодійникам за підтримку місцевої медицини.