Благодійність — найвищий прояв людяності

опубліковано 27 квіт. 2020 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 квіт. 2020 р., 05:28 ]

Підприємці Броварського району не залишаються осторонь проблеми пандемії коронавірусу та всіляко сприяють її подоланню, надаючи допомогу лікарям.
    Так, 23 квітня 2020 року, для повсякденної роботи в умовах карантину, медичним працівникам КНП Броварської районної ради «Центр первинної медико - санітарної допомоги», підприємець з с. Пухівки Броварського району Сергій Молодов надав благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме:
    - захисні щитки – 50 од.;
    - захисні окуляри – 100 од.;
    - захисні маски – 500 од.;
    - дезинфікуючі засоби – 50 од.

Засоби індивідуального захисту було передано до медичних підрозділів підприємства (на кожне робоче місце сімейного лікаря, що обслуговує населення Броварського району), а також укомплектовано мобільну бригаду для відбору біологічних зразків по виявленню інфекційного захворювання COVID - 19 серед населення Броварського району.
    Адміністрація КНП Броварської районної ради «Центр первинної медико - санітарної допомоги» висловлює щиру подяку за надану допомогу, небайдужість та підтримку в такий нелегкий для держави час.