Благословенні Миколаєм. Відкриття Головної новорічної ялинки на Броварщині.

опубліковано 19 груд. 2019 р., 05:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 груд. 2019 р., 06:24 ]
   Передноворічний час - це завжди особливий період, сповнений радісного передчуття та сподівань, коли здійснюються найзаповітніші мрії.
   19 грудня в с. Літки Броварського району на площі Будинку культури відбулось урочисте відкриття Головної новорічної ялинки Броварського району.
   На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.
   В цей день на наймолодше покоління Броварщини очікувала цікава ігрова програма. Дитячі забави довкола Головної ялинки наповнили площу позитивною, дійсно новорічною атмосферою, а веселі вітання Ельфів та хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.
   Не дивлячись на теплу погоду, діти та дорослі поринули у світ казки, який їм створили працівники відділу культури райдержадміністрації, а яскравий новорічний аквагрим, що провели вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості став святковим доповненням на обличчях радісної малечі.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко.
   Микола Федорович привітавши усіх із наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій та бажань.         Всім дорослим він висловив побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої Броварщини.

Далі чарівне дійство продовжилося на сцені Літківського будинку культури, куди прибув і головний герой свята – Святий Миколай з мішком солодких подарунків.

Кожна дитинка отримала свій солодкий подарунок, а дорослі – казковий настрій та незабутні враження від справжньої Новорічної атмосфери!