Новини‎ > ‎

Київська область провела І-й Міжнародний ярмарок-фестиваль «Дари Київщини»

опубліковано 16 жовт. 2013 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 жовт. 2013 р., 22:31 ]
  

    Три дні оптовий ринок «Столичний» приймав учасників і гостей І-го Міжнародного ярмарку-фестивалю «Дари Київщини», організованого з ініціативи Київської обласної адмініст­рації та префектури ост­рова Крит. На цьому яр­мар­ку-фестивалі було пред­ставлено продукцію сільгоспвиробників Київ­ щини та грецького регіону. 
- Цей ярмарок-фестиваль, - сказав на його відкритті голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, - іще один етап багатоструктурної й масштабної роботи органів влади, спрямованої на створення в державі сприятливого інвестиційного клімату для зарубіжних партнерів. Наша область і за рівнем соціально-економічного розвитку, і за сумою та вагомістю залучених інвестицій по праву вважається одним із лідерів в Україні. Але ставимо перед собою іще серйозніші завдання, бо зацікавлені як у міжрегіональному, так і в міжнародному співробітництві. Такі акції, як нинішня, цьому тільки сприятимуть. Тож і в майбутньому хочемо, щоб «Дари Київщини» стали альтернативою «Сорочинському ярмарку». 
    Практично всі регіони столичної області не тільки презентували багатство плодів праці своїх сільгоспвиробників, але й пригощали гостей традиційними наїдками та напоями. А ще – демонстрували самобутність місцевих умільців у ткацтві, вишивці, гончарстві. Курінь Броварського району (а він відкривав експозицію) вражав гостей багатим оформленням, щедро накритими столами, талановитим виконанням народних пісень і танців. 
- Усім цим ми показуємо не лише багатство краю, гостинність земляків, - сказав голова райдержадміністрації Петро Іваненко, - але й нашу готовність до співпраці. Вважаю: такі заходи дозволять розширити взаємодію Київщини з іншими регіонами України, з близькими й далекими державами зарубіжжя. 
    Важко не погодитися з такою думкою: співпраця зі світовим співтовариством, а саме таким курсом іде Україна, є запорукою подальшої розбудови держави.

Comments