Броварщина відзначає 96-ти річчя від дня заснування

опубліковано 27 вер. 2019 р., 06:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 вер. 2019 р., 06:12 ]
     27 вересня 2019 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений 96-й річниці від Дня утворення Броварського району.

В заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Клименко, перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.Юрченко, голова Броварської районної ради С. Гришко, заступник голови Броварської районної ради А.Гоголіна, керуючий справами районної ради С. Максак, почесні громадяни Броварського району, голови Броварської районної державної адміністрації попередніх років, депутати районної ради, жителі та гості району .
      З вітальним словом до присутніх звернулися: перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю. Плакся, голова Броварської районної ради С. Гришко, заступник голови Броварської районної ради А.Гоголіна, депутат районної ради В. Шульга, голови Броварської райдержадміністрації і Калинівської селищної ради попередніх скликань Л. Вайсфельд та Г. Пузан.

Подякувавши всім мешканцям Броварщини, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто є прикладом безкорисного служіння малій Батьківщині, Ю. Плакся наголосив, що найближчі плани, і далекосяжні проекти, які направлені на забезпечення життєвих потреб жителів району, найближчим часом будуть успішно реалізовані спільними зусиллями.
    Представників різних галузей діяльності Броварщини нагороджено почесними грамотами, відзнаками голови Броварської райдержадміністрації, знаками пошани Броварської районної ради та цінними подарунками.

Також за значний особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування, економічної і    соціальної сфери Броварського району, збагачення національної, інтелектуальної і культурної спадщини, досягнення визначних успіхів  у державній, громадській та інших сферах діяльності звання "Почесний громадянин Броварського району" надано начальнику управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації Л. Яіцькій, депутату Бровврської районної ради О.Борсуку, генеральному директору ІП"Кока-Кола Берверіджиз Україна Лімітед" К. Спанудісу.