Броварщина відзначила 92 річницю створення

опубліковано 25 вер. 2015 р., 05:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 вер. 2015 р., 05:03 ]
    26 вересня – в приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулося відзначення 92 річниці від Дня створення Броварського району.
    На урочистості зібралися керівництво Броварського району, Герої соціалістичної праці, депутати всіх рівнів, почесні громадяни району, військовослужбовці і волонтери, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій, представники громад району.
    Розпочалось відзначення Дня Броварського району з виставки художніх робіт майстринь Броварщини та учнів загальноосвітніх шкіл. Фото виставки захисників Батьківщини.
    Хвилиною мовчання і покладанням квітів до памятного знаку загиблим в АТО присутні вшанували память шістьх загиблих мешканців Броварського району, що захищали незалежність України на сході нашої держави.
    На святковій сцені голова райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко привітали учасників свята з Днем Броварського району та вручили Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 32 мешканцям району.
    Відзнакою голови Бровраської райдержадміністарції нагороджені учасникик антитерористичної операції  О.В.Постол, В.П.Білик, В.Г.Маляренко.
    Від районної ради голова С.М.Гришко вручив 14 кращим працівникам відзнаку Броварської районної ради «Знак Пошани» різних ступенів.
    Відзначення 92 річниці від Дня створення Броварського району продовжилось виступом аматорських колективів художньої самодіяльності району.

25 вересня 2015 р.