Броварщина вітає бібліотекарів

опубліковано 29 вер. 2017 р., 01:38 Інформаційно-довідковий центр

29 вересня 2017 року в приміщенні Броварської районної центральної бібіліотеки відбувся захід, присвячений Дню бібліотекаря.

Працівників бібліотечної системи привітав голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко,
   Голова адміністрації М.Ф. Клименко привітав всіх зі святом і наголосив, що, не дивлячись на рівень прогресу та електронізації сьогодні, бібліотека залишається тим незмінним місцем, де збережені духовність та національна пам'ять Броварського краю.

Також бібліотекарів привітали  заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна,  керівник апарату адміністарції К.В. Прянішнікова, директор Централізованої бібліотечної системи Л.В. Кошелєва, депутат Київської обласної ради О.Є. Кищук.

Виконуюча обов'язки начальника Н.Л. Скоблєва та представники відділу культури Броварської районної державної адміністрації подарували святковий концерт.