Броварщина вітає медичних працівників

опубліковано 14 черв. 2019 р., 05:32 Інформаційно-довідковий центр
    Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Праця медика завжди потрібна людям, адже саме ці люди стоять на варті здоров'я народу, повертають надію людям, допомагають зціленню хворих.
   Згідно Указу Президента № 281/94 від 03 червня 1994 року "Про медичного працівника"  кожну третю неділю червня медичні працівники відзначають професійне свято.
   Цього дня вшановуються люди із щирим відкритим серцем та золотими руками, які допомагають з'явитися на світ, підтримувати та продовжувати життя.

14 червня 2019 року в актовому залі КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" відбувся захід, присвячений Дню медичного працівника.

До присутніх із святковим словом звернувся виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся

"У день професійного свята прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.
   Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Хай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
   Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре! "

Також  з професійним святом вітали: Броварський міський голова І. Сапожко, голова Броварської районної ради С.Гришко, депутат Броварської районної ради В. Шульга, голова Великодимерської селищної ради А.Бочкарьов, директор КНП "Броварської багатопрофільної клінічної лікарні" В. Багнюк.

Згідно святкових розпоряджень медичні працівники нагороджені Почесними грамотами, подяками, відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, Знаками Пошани Броварської районної ради з врученням цінного подарунка.