Броварщина вітає працівників сілського господарства

опубліковано 17 лист. 2017 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр
   17 листопада 2017 року відбулися урочистості, присвячені Дню працівника сільського господарства.

Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко привітав керівників сільськогосподарських підприємств та їх кращих працівників, наголосивши, що завдяки їм Броварський район є потужним і багатим та процвітаючим в напрямі сільського господарства. Саме завдяки таким людям галузь розвивається і розширює напрями роботи та співпраці з іншими регіонами, країнами. Побажав здоров'я працівникам землі, наснаги, віри в себе і всього найкращого.

Голова Броварської районної ради С.М. Гришко подякував присутнім за їхню нелегку працю, за постійну роботу на благо району та всієї країни. Побажав мирного неба над головою, гарної погоди та багатого урожаю завжди.

Найкращих працівників цієї галузі буде відзначено Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації, Подяками районної ради та цінними подарунками.