Броварщина вітає своїх захисників!

опубліковано 12 жовт. 2018 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 04:47 ]
   12 жовтня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулися привітання, присвячені Дню Захисника України.

В заході взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, військовослужбовці та волонтери району, засоби масової інформації.

З вітальним словом звернулися:

Голова                                                                                                   Голова
                                   Броварської районної державної адміністрації                                             Броварської районної ради
                                                           М.Ф. Клименко                                                                                         С.М. Гришко

За сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм та з нагоди відзначення Дня захисника України нагороджено грамотами Броварської райдержадміністрації, подяками та Знаками Пошани Броварської райради військовослужбовців та волонтерів Броварського району.