Броварщина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС

опубліковано 12 груд. 2014 р., 04:31 Інформаційно-довідковий центр
    12 грудня – біля пам’ятного знаку загиблим в наслідок аварії на Чорнобильській АЄС відбулось покладання квітів загиблим ліквідаторам Броварщини.
    В заході взяли участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступник голови районної ради В.І.Симиненко, заступник міського голови м.Бровари Л.М.Віноградова, керуючи справами виконкому Броварської міської ради К.В.Кузнецов, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій С.В.Черкас, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС, представники громадських організацій, працівники відділі, управлінь міськвиконкому та райдержадміністрації. .
    Вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС продовжилось в актовій залі Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій відбувся урочистий захід по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
    З словами вдячності до присутніх ліквідаторів зверталися перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступник голови районної ради В.І.Симиненко, заступник міського голови м.Бровари Л.М.Віноградова, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій С.В.Черкас.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС вручено 2 відзнаки голови Броварської райдержадміністрації, знак пошани ІІ ступеня, 14 почесних грамот та подяк ліквідаторам, що проживають в Броварському районі.

12 грудня 2014 р.