Броварська районна державна адміністрація повідомляє про закінчення ополювального сезону 2019-2020 років у населених пунктах Броварського району

опубліковано 2 квіт. 2020 р., 00:03 Інформаційно-довідковий центр

БРОВАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

« 1 » квітня 2020 року                     м. Бровари                               № 107

Про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років у населених пунктах Броварського району

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008        № 620/378, у зв’язку із запровадженням карантину відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб та з метою економії енергоресурсів та ефективного використання бюджетних коштів:

1. Закінчити з 01 квітня 2020 року опалювальний сезон у населених пунктах Броварського району.

2. Продовжити опалення закладів охорони здоров’я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

3. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на сільських і селищних голів, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, директора комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради, начальника управління соціального захисту населення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Ю.ПЛАКСЮ.

Голова адміністрації                                                                                                                                          М. КЛИМЕНКО