Броварська районна державна адміністрація вітає працівників культури з професійним святом.

опубліковано 8 лист. 2019 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр
    08 листопада 2019 року у КЗ БРР "Броварський районний будинок культури" перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю. Плакся та голова Броварської районної ради С. Гришко привітали працівників культури райдержадміністрації з професійним святом - Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

За вагомий внесок у відродження української національної культури Броварщини, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність працівників відділу культури адміністрації нагородили почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, подяками Броварської районної ради, квітами та цінними подарунками.
Окремим працівникам було вручено Віднаку голови адміністрації та Почесні відзнаки Броварської районної ради "Знак Пошани".