Броварський район відправив в зону проведення АТО матеріально-технічну та гуманітарну допомогу

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 06:32 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 квіт. 2017 р., 03:49 ]

07 квітня - Броварський район в рамках програми «Київщина-захисникам України» відправив в зону проведення АТО матеріально-технічну та гуманітарну допомогу.
    Вантаж був доставлено волонтерами Броварського району безпосередньо в місця дислокації частин, які беруть участь у бойових діях, а саме 25 та 11-му окремим мотопіхотним батальйонам «Київська Русь».
    Вся технічна допомога передана на баланс військових частин.
    Допомога батальйонам «Київська Русь» зібрана завдяки патріотичній позиції працівників: райдержадміністрації, сільських, селищних рад, освіти, культури, медицини, Центру лабораторних досліджень.
    Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості передали захисникам листи та пасхальні поробки, що зробили власноруч.
    До збору допомоги долучилися депутати всіх рівнів, сільхозвиробники та підприємства різних форм власності району.
    «Я вдячний всім жителям і керівникам підприємств Броварщини, що долучились до цієї акції. У цей складний час нашим воїнам-захисникам дуже важлива підтримка кожного з нас. Захисники боронять нашу землю від загарбників і вдень й вночі, на свято і просто в звичайний день. Тож наша посильна допомога і дитячі листівки додають їм сил і вселяють віру у перемогу над ворогом. Я ж бажаю щоб над Україною скоріше простяглося мирне небо, а її захисники швидче повернулися додому живими!», - зауважив голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко