Броварський район відзначив 91 річницю від дня створення

опубліковано 29 вер. 2014 р., 03:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 вер. 2014 р., 03:51 ]

29 вересня 2014 р.

26 вересня в смт.Калинівка Броварського району відбулося відзначення 91 річниці від дня створення Броварського району.
    На урочистості зібралися мешканці району та гості, представники політичних партій, громадських та релігійних організацій, депутати районної ради, сільських та селищних рад, почесні громадяни району, керівники підприємств та підприємці, молодь.
    На свято завітали почесні жителі Броварського району – Чернишекно В.І. – Герой України, Волоха П.Ф. – Герой соціалістичної праці, Пильтяй М.З. – Герой соціалістичної праці.
    Розпочалось відзначення Дня Броварського району з виставки-продажу художніх робіт учнів загальноосвітніх шкіл. Кошти зібрані від продажу дитячих робіт у сумі 4500 грн. підуть на допомогу військовослужбовцям, що боронять незалежність Україні на сході нашої держави.
    На імпровізованій сцені, біля входу в будинок культури, аматорські колективи виступили з концертною програмою яка спрямована на підняття патріотизму присутніх.
    Всі присутні на святі змогли побачити  виставку конкурсних робіт учасників районного відкритого конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Портрет Великого Кобзаря» присвячений 200-літтю з дня народження Т.Г.Шевченка.
    На святковій сцені голова районної ради С.М.Гришко та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова привітали учасників свята з Днем Броварського району. До привітаннь також долучився заступник міського голови м.Бровари В.О.Андреєв.
    За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, збагачення національної спадщини та благодійну гуманістичну та громадську діяльність присвоєно звання «Почесний громадянин району»:
         Багнюку Валентину Віталійовичу – головному лікарю Броварської ЦРЛ;
         Карнатову Анатолію Григоровичу – водію Броварсмької районної ради;
         Козюку Петру Анатолійовичу – депутату 4-х скликань Броварської районної ради;
         Онопрієнку Олексію Павловичу – завідуючому неврологічного відділення Броварської ЦРЛ.
         Чернишенку Є.В., Яіцькій Л.П., Аджапашвілі Л.М., Рейку В.В., Драному М.І., Соченку М.А. було вручено відзнаки Броварської районної ради «Знак Пошани» різних ступенів.
    За вагомий вклад в розвиток району відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації нагороджено 18 осіб.
    Голова районної ради С.М.Гришко та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова вручили дипломи та цінні подарунки переможцям в конкурсі на «Кращий сільський, селищний населений пункт». Перше місце зайняла громада села Рожни, друге місце  громада села Рожівка і третє місце громада села Зазим’є.
    Святкові заходи продовжились нагородженням переможців конкурсу «Портрет Великого Кобзаря». Перше місце виборола Антонюк О.М. з села Пухівка, друге  місце Губська М.П. з селища В.Димерка, третє місце Лахно Ю.І. з селище Калита, за оригінальність композиції нагороду отримала Фролова Т.Г. з селище Калита.
    Відзначення 91 річниці від Дня створення Броварського району продовжилось виступом аматорських колективів художньої самодіяльності району.