Броварський район вітав матерів!

опубліковано 13 трав. 2019 р., 04:32 Інформаційно-довідковий центр
   У багатьох країнах світу відзначають День матері. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
   Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.
   Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.
  Материнство – дар Божий, це вічне джерело буття людського, це основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. І немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж бути мамою. Це нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними духом, гідними громадянами нашої Української держави.
   Напевно, для кожного з нас немає нікого ріднішого і святішого, ніж мама, сім’я, родина, рід… Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро. А берегинею усього цього є мудра Жінка-мати.

13 травня 2019 року в приміщенні Броварської райдержадміністрації зі святом вітали матерів-вихователів ДБСТ, прийомних матерів та багатодітних матерів.