Броварщина відзначає 28 річницю незалежності України!!!

опубліковано 22 серп. 2019 р., 06:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 серп. 2019 р., 22:22 ]
   22 серпня 2019 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністарції відбувся святково-урочистий захід, присвячений Дню Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

У святкуванні заходу взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, перший заступник голови Ю. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, керуючий справами виконавчого комітету Броварської районної ради С. Максакдепутати Броварської районної ради та сільських, селищни рад, Почесні громадяни Броварського району, голови сільських, селищних рад, представники засобів масової інформації, учасники АТО, військовослужбовці - представники 7 військових частин, жителі Броварщини.

Урочистий захід відкрито внесенням Державного Прапора України та Державним Гімном України у виконанні учасників художної самодіяльності Літочківського будинку культури.

М. Клименко побажавши всім міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба, наголосив, що справжніми творцями нашого сьогодення і нашого майбутнього є ми самі, і лише ми здатні збудувати процвітаючу і справедливу Україну, забезпечити гідне життя кожному громадянину та щасливе майбутнє нашим дітям. Також до вітального слова долучилася заступник голови районної ради А. Гоголіна.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий особистий внесок у розвиток Броварського району жителів Броварщини нагороджено Грамотами Броварської райдержадміністрації, Подяками Київської обласної ради та Броварскої районної ради, Знаками Пошани Броварської районної ради.

В День Незалежності України представникам молодого покоління, яким виповнилося 16 років, юнакам та дівчатам, що народилися в незалежній державі, головою Броварської районної державної адміністрації М. Клименком та заступником голови Броварської районної ради А. Гоголіною вручено паспорти громадянина України.

Святковий концерт для гостей підготували працівники відділу культури Броварської районної державної адміністрації, КЗ БРР "Броварський районний будинок культури", учасники художньої самодіяльності Літочківського, Рожнівського та Гоглівського будинків культури.

У фойє було розміщено художню виставку «Пишаюся країною своєю!».

Рогорнуто художнє шиття полтна, виготовленого в 1931 році з портретом Великого Кобзаря. На ослоні, застеленому рядном – юний бандурист виконував твори Т.Г.Шевченка.