БУДЬМО СВІДОМИМИ!!! СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ ВДОМА!!!

опубліковано 17 квіт. 2020 р., 00:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 квіт. 2020 р., 00:03 ]

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації пов’язаної з коронавірусною хворобою COVID-19, просимо з порозумінням поставитися до усіх карантинних обмежень, встановлених органами влади, адже всі вони спрямовані на недопущення розповсюдження інфекційної хвороби!
    Наближаютья великодні свята та поминальні дні! Звертаємося до вас з проханням дотримуватися усіх протиепідемічних заходів, по можливості залишатися вдома та долучатися до богослужіння онлайн.
    Рекомендуємо не відвідувати кладовище у поминальні дні, а традиційне вшанування померлих перенести на 6 червня 2020 року!
    За порушення правил карантинних обмежень –штраф!!!!
    Верховна Рада доповнила Кодекс про адміністративні правопорушення статтею 44−3 — порушення правил щодо карантину людей. Відповідальність за порушення санітарних норм і правил карантину для громадян передбачає штраф від 17 до 34 тис. грн, для посадових осіб — від 34 до 170 тис. грн.
    Зауважимо, що правоохоронці слідкуватимуть за дотриманням обмежень. Але особлива увага буде у дні, коли відзначають релігійні свята. Такі заходи вимушені, але тільки так можна запобігти більшого і швидшого поширення вірусу серед населення.