Час добра та милосердя

опубліковано 22 трав. 2020 р., 01:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 трав. 2020 р., 22:59 ]
    Підприємства Броварщини не залишаються осторонь проблеми пандемії коронавірусу та всіляко сприяють її подоланню, надаючи допомогу медичним працівникам.
    Так, 22 травня 2020 року, для повсякденної роботи в умовах карантину, медичним працівникам Броварської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", Броварський агрокластер (ТОВ «Мега Менеджмент Проект», ТОВ Колос-200», ТОВ СП «Трейдагропостач-200», на чолі з керуючим кластером Давідом Авагяном, надав благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: захисних масок у кількості 1400 штук.

Передача відповідних медичних засобів відбулася за участі голови Броварської районної державної адміністрації Миколи Клименка.

Головний лікар Броварської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Георгій Зубковський висловив свою щиру подяку за надану допомогу, небайдужість та підтримку місцевої медицини в такий нелегкий для держави час.

Засоби індивідуального захисту були передані до Броварської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" для укомплектування бригад Броварської станції екстреної допомоги для надання медичної допомоги та виявлення інфекційного захворювання COVID - 19 серед населення Броварського району.