Церемонія підняття Державного прапора України

опубліковано 25 серп. 2011 р., 07:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 серп. 2011 р., 10:18 ]

23 серпня - відбулась церемонія підняття Державного прапора України о 10.00 на площі перед районною державною адміністрацією.
    В церемонії взяли участь керівництво району, працівники районної державної адміністрації, депутати районної ради, Герої Соціалістичної Праці та Герої України, голови громадських та політичних організацій, представники церкви, молодь району.
    Такі ж заходи по підняттю Державного Прапору України відбулися в усіх населених пунктах району. До церемонії були залучені діти населених пунктів, депутати всіх рівнів, учителі, лікарі, громадські та політичні організації, підприємці і підприємства району.
    Протягом серпня місяця в центральній районній бібліотеці району діяла виставка «Благословенні кольори української долі».
    В селах Зазим’є, Жердова, Семиполки та селищі Калита пройшли виставки «Символи Віри і Надії».
На культосвітніх закладах Броварського району встановлено національні прапори та святково оформлені прилеглі території.
    Проведено лекції на тему «Два кольори єдиної держави» в населених пунктах Мокрець, Рожівка, Бервиця, Гоголів.
    Театр книги «Дивослово» виконав літературно-музичну композицію «Хай буде з нами правда і добро, рівняйся на прапор рідної держави» смт. Велика Димерка.
    В будинках культури сіл: Бобрик, Княжичи, Зазим’є, Плоске, Русанів, Калита, Калинівка, Соболівка, Рожни, Богданівка, Літки, Гоголів, Требухів, Рожівка, Світильне, Красилівка відбулися тематичні концерти та масові заходи до Дня Державного Прапора та дня Незалежності України «Україно – рідна моя нене, розквітай, мов зоряний розмай».
    В селах Мокрець, Рожівка, Бервиця, Гоголів була проведена етнографічна година «Рушники національної єдності»