Чергове віче за участю керівництва Головного управління міліції Київщини, представників органів самоврядування, засобів масової інформації, громадськості та самооборони відбулось у місті Бровари.

опубліковано 13 трав. 2015 р., 22:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 трав. 2015 р., 01:56 ]

Шість місяців тому очільник броварської міліції Микола Клименко був призначений на керівну посаду завдяки активній позиції місцевої громадськості. Незвичність цієї зустрічі полягали в тому, що головний міліціонер Київщини Вадим Троян дав можливість керівнику міліції Броварського району першим виступити перед громадою міста, яка його обрала з декількох претендентів та прозвітувати про роботу за пів року.
    Це був конструктивний діалог між правоохоронцем та громадськими активістами. Прозвучали запитання, на які надійшли конкретні відповіді, щодо деяких правових моментів діяльності міліції присутні дискутували.
    Виступали молоді хлопці-учасники антитерористичної операції з пропозицією щодо спільного патрулювання з міліціонерами для забезпечення охорони громадського порядку.
    Громадська рада, яка бере активну участь у контролі над роботою правоохоронного органу броварщини, висунула пропозицію щодо погодження з ними кандидатів, які призначатимуться на керівні посади міськвідділу міліції.
    Нажаль, серед присутніх були такі громадяни, які вкрай незадоволені роботою міліціонерів, скаржились на їх бездіяльність. Їх було запрошено на прийом, щоб особисто розібратися у кожному конкретному випадку. Наприкінці Вадим Троян наголосив на необхідності проведення і в подальшому таких віче, під час яких намагатись почути один одного, не сваритись, іти на компроміс, спільними зусиллями знаходити шляхи вирішення проблемних питань.