Делегація Броварського району взяла участь у 155 роковині перепоховання Т.Г.Шевченка

опубліковано 19 трав. 2016 р., 06:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 трав. 2016 р., 01:14 ]
    18 травня – делегація Броварського району, на чолі з керуючим справами районної ради С.М.Максак, взяла участь у 155 роковинах перепоховання Т.Г.Шевченка.
    Траурна процесія з прахом Кобзаря зупинялась на місці, де сьогодні буяє розкішний парк його імені.
    Урочистість розпочалася панахидою в новозбудованій церкві, щодо світлої пам’яті Великого Кобзаря, яку провів настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ – Отець Михаїл.
    Покладання квітів до підніжжя пам’ятника від громади міста та району було покладено на учнів загальоосвітньої школи м.Бровари.
    До броварчан з привітальним словом звернувся міський голова Сапожко І.В.
    Під час урочистостей відбувся концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності міського та районного будинку культури.

19 травня 2016 р.