Делегація Броварського району взяла участь в заходах до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій

опубліковано 16 трав. 2016 р., 05:05 Інформаційно-довідковий центр
    Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, представники Адміністрації Президента та Уряду, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, делегація Броварського району на чолі із заступником голови Броварської райдержадміністрації Юрієм Плаксьою взяли участь в заходах до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій, що відбулись в Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили»
    Учасники заходів та присутні вшанували пам’ять про жертв політичних репресій хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.

16 травня 2016 р.