Делегація Броварського району взяла участь у заходах нагоди 72-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, що відбулися на території військового меморіалу у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році» в с.Нові Петрівці Вишгородського району.

опубліковано 24 черв. 2013 р., 05:13 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 черв. 2013 р., 05:41 ]
    21 червня – делегація Броварського району у кількості 100 осіб на чолі з головою райдержадміністрації П.П.Іваненко взяли участь у заходах, за участю Президента України В.Ф.Януковича, з нагоди 72-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, що відбулися на території військового меморіалу у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році» в с.Нові Петрівці Вишгородського району.

21 червня 2013 р.

Делегація Броварського району вшанувала пам'ять полеглих у війні поклавши квіти до підніжжя меморіалу.
    Після цього відбувся мітинг-реквієм та перепоховання останків 26 червоноармійців, полеглих під час боїв на Київщині.
    Перепоховання здійснено за православними традиціями. Воїни Почесної варти віддали загиблим військові почесті.
    Присутні вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання.