День державного службовця

опубліковано 23 черв. 2017 р., 03:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 черв. 2017 р., 00:33 ]

23 червня  у великій залі Броварської районної державної адміністрації пройшов святковий захід до Дня державних службовців Броварського району.

З вітальним словом звернулися  заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна.

Вони звернули увагу на важливість державної служби і побажали всім успіхів на робочій ниві та всього найкращого.

Від Броварської районної державної адміністрації до Дня державної служби вручено грамоти та цінні подарунки 13 державним службовцям, від районної ради подяки та цінні подарунки отримали 5 працівників адміністрації. Обласний комітет профспілки працівників державних установ нагородив 8 державних службовців грамотами та цінними подарунками.