День добровольця в Броварському районі

опубліковано 14 бер. 2018 р., 05:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 бер. 2018 р., 06:55 ]
   14 березня 2018 року в Броварському районі відбулися заходи, присвячені Дню добровольця. Як зазначив Президент України: «Сьогодні ми згадуємо українських патріотів, які з початку подій на сході України добровільно визвалися боронити державу від російського агресора, доти не маючи жодного відношення до армії».

Саме на мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, спрямована низка заходів, проведених Центральною бібліотечною системою та відділом освіти Броварської райдержадміністрації:
   - методична презентація «Добром і волею народжені» (Центральна районна бібліотека)
   - книжкова презентація «Жити – Вітчизні служити» (Пухівська бібліотека-філія);
   - книжково-ілюстративна виставка «Ми полишили все і взяли зброю» (Пухівська бібліотека-філія);
   - день інформації «Серце і руки – на захист Батьківщини» (Княжицька бібліотека-філія);
   - інформаційна панорама «Вони стали ідеологічною основою української армії» (Русанівська бібліотека-філія).

В Гоголівській бібліотеці-філії для учнівської молоді відбулася година мужності на тему «Ми здатні захистити Батьківщину».

В навчальних закладах проведено уроки мужності та патріотризму, загальношкільні лінійки «14 березня - День українського добровольця», години спілкування «Хто такий доброволець», «Який він - Доброволець»,  спрямовані на подальше зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Голова Броварської районної адміністрації М.Ф. Клименко провів зустріч з учасниками АТО. На зустрічі обговорено проблемні питання, які виникають у повсякденному житті захисників, та шляхи їх вирішення.

Для членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції придбано і роздано продуктові набори.