День міліції

опубліковано 21 груд. 2014 р., 23:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 23 груд. 2014 р., 04:23 ]

19 грудня
– виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова спільно з головою районної ради С.М.Гришко, заступником Броварського міського голови В.О.Андреєвим, керуючим справами виконкому К.В.Кузнецовим прийняли участь в урочистому зібрані присвяченому Дню міліції, яке проходило в приміщені великої зали райдержадміністрації.
    З словами вітання до присутніх зверталися виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова голова районної ради С.М.Гришко, заступник Броварського міського голови В.О.Андреєв.
    З нагоди Дня міліції, від імені Броварської райдержадміністрації та районної ради працівникам міліції та представникам громадських формувань з охорони правопорядку було вручено 5 знаків пошани ІІІ ступеня і 14 Почесних грамот, Подяк та цінних подарунків.