День молоді та День Конституції України

опубліковано 26 черв. 2017 р., 06:35 Інформаційно-довідковий центр
   26 червня в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

В заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, Почесні громадяни Броварського району В.В. Багнюк, Л.В. Слободянюк, Н.І. Федірко, В.І. Чернишенко, В.Є. Шульга, депутати району, начальники управлінь, відділів та служб Броварського району, сільські та селищні голови.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко. Він наголосив про важливе значення Конституції в житті кожного громадянина України, про таку необхідність мирного неба та спокою для всіх нас сьогодні. Побажав всім щастя та успіхів, а кожному представнику молодого покоління стати справжньою Людиною.

Від імені Броварської районної державної адміністрації до Дня молоді та Дня Конституції України нагороджено грамотами та цінними подарунками 20 осіб.

Зі святами привітала і заступник голови районної ради А.В. Гоголіна. Від імені Броварської районної ради 18 особам вручено подяки та цінні подарунки. Знаком пошани ІІ ступеня нагороджено голову Броварської районної ради ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів В.Я. Брюхова.

Голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко та заступник голови райради А.В. Гоголіна вручили ID-паспорти 5 юним представникам району.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт.

Святкове дійство відбулося за участі Марини Губської, Любові Калашнік, Івана Гончара (учасники художньої самодіяльності Великодимерського селищного Будинку культури), хореографічного колективу «Мелодіка» (комунальний заклад Броварської районної ради «Школа естетичного виховання»), Альони Кукшин та Анни Теплюк (учасниці Богданівського сільського Будинку культури ), народного хореографічного колективу «Престиж» (Літківський сільський будинку культури),  Анастасії Кобизької (учасниця художньої самодіяльності Княжицького сільського будинку культури),  Дмитра Чакуна (учасник І конкурс дитячої творчості Київської області «Яскраві діти України» та  художньої самодіяльності Калинівського селищного Будинку культури).