День Національної поліції України

опубліковано 4 лип. 2018 р., 07:00 Інформаційно-довідковий центр
   04 липня 2018 року в смт Калинівка пройшли урочистості до Дня Національної поліції України.

В заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністарції М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови Броварської міської ради Голубовський Г.П., працівники та ветерани охоронних органів, депутат Київської обласної ради Кищук О.Є.

З привітальним словом до присутніх звернулися:

Начальник                                     Військовий комісар                                        Голова                                                   Голова
               Броварського віділу поліції                   Броварського ОМВК                  Броварської райдержадміністарції             Броварської райради
                    Янчинський О.В.                                  Ноженко В.А.                                           Клименко М.Ф.                                       Гришко С.М.

Заступник                                                    Голова                                                      Депутат
                                     Броварського міського голови           Броварського міськрайонної ГО                  Київської обласної ради
                                               Голубовський Г.П.                       "Броварська  рада  ветеранів                                 Кищук О.Є.
органів внутрішніх справ"
Мартушканов Л.В.

Працівників правоохоронних органів нагороджено Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації і Подяками Броварської райради та Подяками Броварської міськради з врученням цінного подарунку, вручено Знаки пошани ІІІ ступеню, а кращим співробітникам присвоєно чергові звання.

Також нагороджували і юних учасників конкурсу "Мій тато, моя мама - поліцейські".