День Національної поліції України — свято України!

опубліковано 3 лип. 2020 р., 04:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 лип. 2020 р., 04:54 ]

День Національної поліції України — свято України, яке відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.
    Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку.
    04 липня 2020 року минає 5 років, як перші патрульні поліцейські склали присягу на вірність Україні.
    З цієї нагоди, 03 липня 2020 року, на території Броварського відділу поліції відбулися тематичні урочистості.

З професійним святом представників поліції прийшли привітати голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, керівник апарату адміністрації Оксана Мордач, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, Броварський міський голова Ігор Сапожко та представники підприємств «Київгума та Техенерготрейд».

З професійним святом привітав особовий склад начальник Броварського відділу поліції Олег Петренко.

Далі з вітальним словом до працівників силових структур звернулись гості свята.
    Посадовці наголосили на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловили працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, та побажали і надалі мужності, витримки, успіхів у їх нелегкій справі, наснаги, міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, мирного неба, довіри та поваги від жителів Броварщини.

За добросовісне виконання службових обов'язків у справі боротьби зі злочинністю та забезпечення належного публічного порядку, безпеки на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята Дня поліції кращих працівників поліції нагородили Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, подяками Броварської районної ради, квітами та цінними подарунками.

Окрім того окремим працівникам Броварського відділу поліції вручили відзнаки голови Броварської районної ради та сертифікати на земельні ділянки для дачного будівництва.

Також до вручення подарунків долучився Броварський міський голова. Ігор Васильович вручив молодому подружжю, що працює в лавах поліції, ордер на двокімнатну квартиру.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України! Бажаємо їм високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі на благо рідної Броварщини!!