День працівників ветеринарної медицини

опубліковано 10 серп. 2018 р., 05:05 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 серп. 2018 р., 05:16 ]
   12 серпня 2018 року в актовому залі приміщення Броварського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини.

В привітанні взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Приказчик П.В., які привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров'я, щастя, мирного неба та Божого благословіння. Подякували за сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки та охорони довкілля. Вручили грамоти та цінні подарунки.

Привітав з професійним святом колег Ситюк В.Г. - начальник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. Вручив подяки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та відзначив подяками Броварського районного управління ветеранів ветеринарної служби.