День працівників культури та майстрів народного мистецтва

опубліковано 9 лист. 2018 р., 04:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 лист. 2018 р., 04:36 ]
   09 листопада 2018 року в с.Літки відбувся урочистий захід з нагоди з відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В заході взяли участь: заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, керуюча справами виконавчого апарату Броварської районної ради С.М. Максак, депутат Київської обласної ради О.Є Кищук, працівники культури, майстри народної творчості.

Святковий концерт забезпечили учасники художньої самодіяльності району.

З святковими словами звернулися: заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, керуюча справами виконавчого апарату Броварської районної ради С.М.Максак, депутат Київської обласної ради О.Є Кищук, директор КЗ БРР «Броварський районний будинок культури»  Г.П. Унгуряну, начальник відділу культури Броварської районної державної адміністрації Т.І. Мехед.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток галузі культури, збереження національних традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами Броварської райдержадміністрації та подяками Броварської райради з врученням цінного подарунка нагородили найкращих працівників району.