День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

опубліковано 22 черв. 2020 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 черв. 2020 р., 06:32 ]
        Вічний вогонь, сірі постаті монумента, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.
        Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
        З цієї нагоди 22 червня 2020 року керівники Броварської районної державної адміністрації, спільно з представники громадськості, урочистим покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-землякам у Другій світовій війні, що в селі Гоголів, віддали шану всім загиблим та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я керівники.

Також присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
        Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!