День скорботи за загиблими у Другій світовій війні

опубліковано 22 черв. 2018 р., 05:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 черв. 2018 р., 05:13 ]
   22 червня 2018 року, в День скорботи за загиблими у роки Другої світової війни, на Броварщині квітами та хвилиною мовчання вшанували тих, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття.

В районному мітингу взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот, депутат Київської обласної ради О.Є. Кищук, голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил та правоохоронних органів В.Я.  Брюхов.

Цього дня ми вклоняємося людям, які не на життя, а на смерть боролися за мир і спокій свого рідного краю, своєї Батьківщини.