День Учителя! Броварський район святкує!

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 06:58 Інформаційно-довідковий центр
   04 жовтня 2018 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулися урочистості, присвячені Дню Учителя.

У святкуванні взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Броварської районної ради В.Є. Шульга, працівники освіти Броварського району.

За сумлінну працю, величезний вклад у розвиток та виховання молодого покоління найкращий представників нагороджено грамотами, подяками та цінними подарунками від Броварської райдержадміністрації та Броварської райради, Знаками пошани Броварської районної ради, подяками Київської обласної ради, грамотами відділу освіти  адміністрації.