День захисника України у Броварському районі

опубліковано 13 жовт. 2020 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр
    Українці святкують День захисника України 14 жовтня. Це державне свято, і країна відзначає його з 2014 року.
    Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
    13 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України, на Броварщині відбулося урочисте вшанування пам'яті загиблих воїнів АТО.
    Голова Броварської районної адміністрації Георгій Біркадзе поклав квіти до пам'ятного знаку "Захисникам Батьківщини", що  в смт Калинівка.
    Після покладання квітів, у знак глибокої вдячності відвазі, силі духу і стійкості синів України, які віддали своє життя під під час АТО на Сході України, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Георгій Автанділович відвідав членів сімей загиблих земляків.