День захисту дітей

опубліковано 1 черв. 2017 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр

Щороку в перший літній день Броварщина відзначає радісне свято – Міжнародний День захисту дітей.

Урочисте відкриття свята розпочалося з флеш-мобу та привітальними словами голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименка, голови Броварської районної ради С.М.Гришка, заступника голови Броварської районної ради А.В.Гоголіної, заступника голови селища Велика Димерка М.І.Губського. Вони щиро привітали всіх присутніх зі святом та початком літа. Побажали, щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Побажали успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, здійснення дитячих мрій і сподівань. А дорослих закликали сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Щоб діти Броварщини були здоровими, розумними, мудрими, щасливими, прославляли свої родини і свій рідний край!

Святково-розважальне дійство проходило в центрі селища, де відбувся святковий концерт юних артистів та насичена конкурсна програма. Діти із задоволенням брали участь у спортивно-розважальних естафетах, змаганнях з пейнтболу, майстер класах та інших заходах. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Невгамовні діти один поперед одного бігали, стрибали, ганяли м’яча та забивали голи, за що отримали заохочувальні призи, морозиво та море позитивних емоцій.