День захисту дітей в Броварському районі

опубліковано 1 черв. 2018 р., 04:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 черв. 2018 р., 05:54 ]
   01 червня 2018 року в смт Калинівка відбулося свято, присвячене Дню захисту  дітей.

В яскравому дійстві взяли участь представники Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради, Калинівської селищної ради, депутатського корпусу, Товариства «Червоний Хрест України», Комунальних закладів Броварської районної ради, маленькі та дорослі жителі Броварського району.

До присутніх звенулися:

Голова                                                 Депутат                                                         Голова
                                                    Броварської                                           Броварської                                               Калинівської
                                     районної державної адміністрації                     районної ради                                           селищної ради
                                                  М.Ф. Клименко                                       В.Є. Шульга                                                В.С. Булкот

Наша держава піклується про виховання своїх маленьких громадян. Хоче бачити їх сильними, здоровими і витриманими. Саме з метою розвитку у дитини таких якостей, сьогодні КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» провів ІІ (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»).

Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот та начальник відділу освіти адміністрації Л.Г. Чайка також показали навики стрільби з повітряної рушниці.

Наша земля щедра на юні таланти. Як приємно спостерігати за виступами дітей.  Сьогодні перлинки їхніх мистецьких самоцвітів, рясним літнім дощем дарували позитивні та світлі емоції присутнім.

Також паралельно проводилися майстер-класи та юні жителі Броварщини мали змогу ознайомитися з роботою поліції й помалювати на асфальті.

КЗ БРР "Дитячо-юнацька спортивна школа" проводили змагання з боксу та карате кіокушинкай.