День знань у навчальних закладах Броварського району

опубліковано 1 вер. 2015 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 вер. 2015 р., 22:44 ]

Урочисто і святково розпочався навчальний рік у закладах освіти Броварського району. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій та несподіваних зустрічей.

На святкових лінійках в оновлених школах зібралися учні, вчителі, батьки, друзі, рідні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, загиблих в зоні АТО.
    Понад 8 тисяч учнів приступили до навчання в оновлених школах району. Проте, найбільш очікуваним та хвилюючим став перший шкільний дзвоник для учнів 1-го класу та випускників.
    Розділити радість початку навчального року завітали гості: голова Броварської районної державної адміністрації Сінько Володимир Олександрович, голова Броварської районної ради Гришко Сергій Миколайович, заступник голови Броварської райдержадміністрації Прянішнікова Катерина Валеріївна, начальник відділу освіти Чайка Людмила Григорівна, представники відділу освіти та громадських організацій, депутати районної ради.
    Усі присутні привітали учнів та педагогічні колективи з початком нового 2015/2016 навчального року, побажали миру, спокою, натхнення та успіхів у роботі, а дітям – у навчанні.

1 вересня 2015 р.