опубліковано 6 лют. 2018 р., 23:28 Інформаційно-довідковий центр
   06 лютого 2018 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації під головуванням начальника відділу агропромислового розвитку С.П. Шибіка пройшов семінар–нарада на тему «Державна підтримка сільського господарства на 2018 рік та актуальні питання аграрного сектору Броварського району».

В семінарі взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови адміністрації Ю.С.Плакся, директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації С.М. Шупик, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна,  представники сільськогосподарських підприємств Броварського району, голови сільських і селищних рад, представники ЗМІ та громадських організацій.

Під час проведення семінару начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Л.Д. Литвиненко проінформувала про заплановані програми державної підтримки в галузі сільського господарства у 2018 році.

Офіційний представник заводу Укрсільгоспмаш В.О. Гудзенко презентував техніку виробницта ТОВ НВП "БІЛОЦЕРКІВМАЗ" та Херсонського машинобудівного заводу.

Регіональний представник проекту «Аграрні розписки в Україні» О.М. Сопільняк розповів про аграрні розписки –як новий інструмент доступу до фінансових та матеріально – технічних ресурсів для агропромислових підприєм

Консультант Проекту IFC (група Світового банку) «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» Т.В. Бривко  ознайомила присутніх з методами управління погодними ризиками в агробізнесі.

Головний редактор журналу «АгроPRO» Е.В. Ткачова розповіла про актуальні питання в сфері податкового, земельного та трудового законодавства.

Агроном-консультант агрохімічної лабораторії Prime Lab Tech О.А. Лозових пояснив, чому якісний аналіз  ґрунтів є основою збереження та підвищення родючості земель сільськогосподарського призначення.

Присутні мали змогу обговорити питання, які їх цікавили.