Державні службовці приймають вітання!

опубліковано 21 черв. 2019 р., 04:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 черв. 2019 р., 04:19 ]
    21 червня 2019 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбувся захід, присвячений Дню державної служби.

Виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся та голова Броварської районної ради С.Гришко висловили найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів славетної Броварщини. Подякували за сумлінну та наполегливу працю, побажали світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

За сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня державної служби державних службовців нагороджено Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації, Знаком пошани ІІ ступеня Броварської районної ради, грамотами та подякою з врученням цінних подарунків.

До Київської обласної державної адміністрації з усієї Київської області завітали люди, які присвятили своє життя служінню державі, щоб разом відсвяткувати своє професійне свято – День державної служби України.

За сумлінну працю в органах виконавчої влади, особистий вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері державої служби, високий професіоналізм та активну громадську позицію голова Київської обласної державної адміністрації Почесною грамотою нагороджено начальника відділу житлово-комунального господарства Броварської районної державної адміністрації О. Заріцьку.