Директорам шкіл району вручили сертифікати на мультимедійні комплекси

опубліковано 1 серп. 2017 р., 06:19 Інформаційно-довідковий центр

28 липня за участі виконуючого обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі у приміщенні Броварської райдержадміністрації відбулася зустріч з керівниками навчальних закладів району, під час якої вручено сертифікати на мультимедійні комплекси, якими оснастили школи цього року. Сума придбаного на суму 135 тисяч гривень. В заході взяли участь начальник районного відділу освіти Л.Г. Чайка, депутати районної ради А.Г. Матвієнко, В.В. Щиголь.

Виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся наголосив, що спільними зусиллями держави, районної влади, депутатів, підприємців і батьків змінено на краще імідж роботи педагогів. Поліпшено і буде поліпшуватися матеріально-технічне забезпечення шкіл. Дуже приємно, що не стоїть осторонь освітніх питань в районі народний депутат П.О.Різаненко. Завдяки його клопотанню й були виділені кошти на придбання мультимедійних комплексів, проекторів. Причому, це лише невелика частина того, що вдалося зробити. І ця наша спільна робота є постійною.

Начальник районного відділу освіти Л.Г. Чайка зауважила, що закупівля мультимедійних комплексів проходила через систему "ProZorro". І завдяки цьому вдалося заощадити 19 тисяч гривень. Ці кошти теж підуть на придбання необхідного обладнання.

На врученні директорам шкіл сертифікатів були також присутні та висловили задоволення з приводу активної співпраці народного депутата П.О. Різаненко з районною владою, з директорами шкіл, що приносить реальні результати для покращення умов навчання дітей,