"Діти - дітям"

опубліковано 15 бер. 2018 р., 07:39 Інформаційно-довідковий центр
   15 березня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації Броварським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за ініціативи Благодійної Організації «Міжнародний Благодійний Фонд ім. Святого Андрія» було проведено групу взаємо підтримки «ДІТИ-ДІТЯМ» для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу району.

До присутніх звернувся заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся

Даний захід дав можливість дітям зануритися в атмосферу чарівного та прекрасного світу мистецтва, краси та радості. Відбулася концертна програма, підготовлена двома дитячими колективами з Броварського району, с. Плоске, а саме: зразковим танцювальним колективом «Вербиченька» та зразковим вокальним колективом «Джерельце».

Всі родини отримали подарунки від Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та з ентузіазмом презентували плакати своїх сімей, ділилися історією створення.

Учасники групи взаємо підтримки долучилися до світу прекрасного, отримали незабутні враження та позитивні емоції.