Новини‎ > ‎

Для вихованців краєзнавчих гуртків Броварського районного центру патріотичного виховання учнівської молоді, було проведено екскурсію до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у м. Києві

опубліковано 26 лист. 2015 р., 06:48 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 лист. 2015 р., 22:54 ]
    З метою вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні, привернення уваги молоді до трагічних подій в історії України, відродження національної пам'яті та з метою патріотичного виховання учнівської молоді, для вихованців краєзнавчих гуртків Броварського районного центру патріотичного виховання учнівської молоді, було проведено екскурсію до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у м. Києві.
    В екскурсії взяли участь вихованці гуртків Броварського районного центру патріотичного виховання: учні Великодимерського СЗО НВК, Русанівського, Світильнянського, Семиполківського, Тарасівського навчально-виходних комплексів, Плосківського НВО, Калинівської, Літківської та Пухівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів (всього 98 школярів).
    Екскурсія розпочалася з покладання квітів до скульптурної композиції «Дівчинка з колосками», яка нагадує про трагічну долю дітей – жертв Голодомору. Потім юні краєзнавці відвідали Залу пам'яті, де представлені предмети домашнього вжитку селян 20-30-х років ХХ ст., зібраних у селах, що постраждали від Голодомору. Також у музеї експонується Національна Книга Пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років, що містить інформацію про майже десять мільйонів померлих у 1032-33 роках.
    Присутні мали змогу переглянути відеоінсталяцію, що мовою документів, фотографій та кінокадрів розповідає про причини, характер та наслідки Голодомору.
Екскурсія закінчилась, але жоден з учасників не залишився байдужим, адже ці сторінки в історії України, якими б вони страшними не були, не повинні забуватися. Допоки пам'ять в серці не згасає…

27 листопада 2015 р.


Comments