До уваги мешканців Броварського району!

опубліковано 3 серп. 2020 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 серп. 2020 р., 00:32 ]

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року № 795-IX призначено чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Щоб реалізувати право голосу на місцевих виборах 2020 року за місцем фактичного проживання Ви можете звернутись із заявою щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини 3 статті 8 Закону України “Про державний реєстр виборців” до відділу Державного реєстру виборців Броварської районної державної адміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна 15 (кабінет 135-136). Заява може бути подана особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства. Під час подання заяви до органу ведення Реєстру потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, - паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Також заява може бути надіслана в електронній формі через офіційний сайт Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет. Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

Звертаємо Вашу увагу на те, що звернення щодо зміни виборчої адреси може бути подане виборцем до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої віднесено виборчу адресу, на яку змінюватиметься поточна виборча адреса виборця, не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу виборів.  Виборець, виборчу адресу якого визначено відповідно до частин третьої і четвертої статті 8  Закону України “ Про державний реєстр виборців” може звернутися до органу ведення Реєстру із новою заявою про зміну виборчої адреси з підстав, передбачених частинами третьою і четвертою статті 8 цього Закону, не раніше ніж через один рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни виборчої адреси такого виборця.