ДВА НОВІ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ ДЛЯ ДІТЕЙ БРОВАРЩИНИ

опубліковано 9 квіт. 2020 р., 06:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 квіт. 2020 р., 06:05 ]
    08 квітня 2020 року в рамках державної політики для підтримки освітнього процесу щодо підвезення учнів до навчальних закладів освіти та в зворотньому напрямку, після проведення закупівель в системі ProZorro, відділом освіти, культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації було придбано два нових шкільних автобуси до Богданівського навчально-виховного об’єднання та Літківського навчально-виховного об’єднання ім.. М.П.Стельмаха.
    Автобуси придбано за кошти освітньої субвенції. Підготовка проекту проводилася дуже ретельно, вимоги до закупівлі були досить високі. Було враховано багато факторів, прийнято рішення щодо визначення навчальних закладів. Професіоналізм та злагоджена робота команди дали результат, потреба в шкільних автобусах для визначених закладів була дійсно нагальна. Шкільні автобуси марки ATAMAN виготовлений ПАТ «Черкаський автобус», побудований на шасі японської марки ISUZU і оснащений економічним турбодизелем стандарту Євро 5. Приємно зазначити, що відтепер школярі матимуть можливість їздити на навчання, різноманітні змагання та екскурсії в безпечних та комфортних умовах. Адже новий шкільний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.
    Адміністрація закладів освіти, вчителі, учні та батьки висловлюють велику вдячність начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації Людмилі Чайці, голові Броварської райдержадміністрації Миколі Клименку та голові Броварської районної ради Сергію Гришку.